Батькам і малечі подарунок – сімейний канал «ПЛЮСПЛЮС»!

На початку серпня на українському телебаченні з’явився новий сімейний канал «ПЛЮСПЛЮС». Дослідження, яке провела компанія, показало, що телевізійному ринку бракує програм для родинного перегляду.

Про це «Енциклопедію щастя» повідомили на презентації сезону «ПЛЮСПЛЮС».

Половина українських сімей має дітей, які складають третю частину населення нашої країни та дивляться телевізор втричі частіше і вдвічі довше, ніж дорослі.

50% часу, який українські діти проводять біля телевізора, вони дивляться іноземні канали: “Nickelodeon”, “Disney”, “Карусель”, “Baby TV”. Крім того, програмування дитячих каналів не передбачає спільного перегляду дітей з дорослими.

При розробці нової програмної концепції, канал “ПЛЮСПЛЮС», почав співпрацю з державними органами, академічними і дослідними інститутами, використовуючи державні програми, положення і розробки, а також їх рекомендації.

Контент каналу створюється таким чином, щоб зробити його цікавим не тільки для дітей, але й для їхніх батьків.

“ПЛЮСПЛЮС» готує перелік програм власного виробництва. Кожен проект несе освітню, виховну, розвиваючу функції. Спільно з ЮНЕСКО канал готує два проекти: “Казка з татом” – 5-ти хвилинна програма, де відомі татки читатимуть казки дітям, і “Щастя на кожен день” – ролики, як зробити дитинство дитини щасливе. Проект про права дитини буде створено спільно з уповноваженим президента України з прав дитини і «Телевізійної служби новин” 1 +1 “». І це тільки частина запланованих проектів каналу, до кінця року їх стане значно більше.

Прямий ефір: http://www.youtube.com/user/plusplustv

Джерело: Енциклопедія щастяhttp://schastya.info/