Колесо граблів

Як допомогти собі ходити по колу з власної ініціативи, відповідально і послідовно?

Це приймати участь, реагувати на всі топові теми, які розкручуються на великі аудиторії, допомагати у поширенні.

Якщо багато крику, нецензурщини, агресії довкола теми, чи чуєте, читаєте неемоційну інформацію, знайомитесь з суттю питання і чи та суть є?

Чи можете просто зараз пригадати всі скандали, до яких долучалися, звідки, ким вони почалися і чому до них ви долучилися?

Чи маєте довіру до людей, які популяризують різні топові теми, висловлюють свою позицію, які вміють додати моцного слівця і потрапляють на топові медіа чи розкручені заходи? Що, окрім слівця даної людини, ви зауважили?

Якщо б зараз був вибір змінити свою думку, ви б змінили чи знову б поринули у вир обговорень та дій?

Яку користь від підтримки будь-якої теми отримуєте ви, окрім того, що інші дізналися вашу позицію на цю тему? Чи від висловлення вашої позиції відбулися зміни? На краще чи на гірше?

Як думаєте, якщо довго ламати, змінювати систему, що чекає систему і людей, які в цій системі? Зруйнувати – це і є альтернатива достойна?

Чи допомагає критичне мислення впоратися з питаннями викладеними вище? Чи критичне мислення на практиці працює? Критичне мислення – це оперування певною інформацією та аналіз відповідно до стандартів спільноти? Чи є критичне мислення в людей, які вважають себе критично мислячими?

Як відрізняєте правду від брехні, ілюзійне від об’єктивної реальності?

Чи готові ви ставати на ті самі граблі заради своєї правоти?

Ви своїми діями до сьогодні погіршували чи покращували своє життя та інших?

Чи можете ви своїми діями якісно змінити своє життя та стати співтворцем країнних, планетних змін?

Автор: Ірина Новоставська
Джерело: Енциклопедія Щастя