Новорічні дива!

 

Зазвичай щороку у грудні починають оточувати людей дива. Хоча вони мають властивість з’являтися і протягом 365 днів, якщо їх помічати. Енциклопедія щастя звернулася до різних цікавих особистей за історіями чуда в їхньому житті. І ось що з цього вийшло…

Олена Желязо, піар-фахівчиня: “Нещодавно сталося диво! Справжнє, Різдвяне. Знайомий збентежив мене простим запитанням: “Чи знаєш ти чому Різдво святкується саме в грудні?”
“Ні” – здивувалась. Справді, чому?
Саме в цей час Земля найбільш віддалена від Сонця. Зі скаженою швидкість вона летить на самісіньку верхівку еліпсу своєі орбіти. Якась велетенська сила тягне її в космічний простір, а Сонце тримає і не дає відірватись від своїх гарячих обіймів. В цей космічний двобій несподівано вплітається третя сила – молитви мільйонів людей, які прагнуть чуда і віддають за нього свою любов і сподівання. Так сила світлих людських молитов допомагає Сонцю втримати Землю на своїй орбіті і повернути її на нове коло життя. Чи це не диво!”

Світлана Дідух-Романенко, поетеса, письменниця: “Був у мене один чудернацький Новий рік. Я примудрилася 31-го грудня розійтися з громадянським чоловіком і перевезти свої речі з його квартири додому. Сиджу, реву, що ж іще робити за скалках кохання?) Коли опівночі дзвінок у двері, а на порозі Дід Мороз стоїть. Виявилося, що то мій однокласник. Так він не просто мене привітати прийшов, а ще й приніс костюм Снігуроньки. І ми всю ніч ходили по квартирах родичів і знайомих з вітаннями. А потім ще й на вулиці перехожих вітали. Було дуже весело”.

Галина Кутащук, науковий співробітник Історико-краєзнавчого музею “Гуцульщина”: “Прокинулася на Миколая зранку від того, що батьки розмовляли між собою…
– Діма, а в тебе був Святий Миколай? – питає мама.
– Та тобі 50-тка минула й шє дурниці в голові… – каже тато.
– А у мене був… – зі сльозами радості каже мама, – розглядаючи подарунки.
Починає й тато заглядати під подушки … І??? Знаходить також подарунки. Із зацікавленням розглядає їх… ”

Юлія Левіна, контент-менеджерка:”Дива трапляються завжди… тільки треба їх помітити, відчути, не пройти повз….. і не завжди це має бути певний день або година. Переважно дива трапляються дуже тихо і непомітно. Вони поступово виростають, набираючи силу, щоб подарувати тихе, але таке справжня щастя. Тсс, про таке треба мовчати, щоб це щастя змогло зміцнитися і вирости у щось дійсно сильне і гарне”.

 

Збирала історії: Ірина Новоставська

Джерело: Енциклопедія Щастя