Унікальний проект “Дитяче Радіо” їде до Львова на Форум видавців!

 

В рамках Форуму видавців 2015 запланована неймовірна дитяча програма на ТВК “Південний”! 13 вересня о 14.00 на літній сцені ТВК “Південний” львів’яни та гості міста матимуть змогу побачити та почути дитячий пісенний проект композитора, виконавиці і поетеси Solomia. Фантастичні пісні, які змушують рухатися не лише дітей, але й дорослих.

Проект “Дитяче Радіо” унікальний. Яскраві україномовні пісні змушують і дорослих, і дітей посміхатися. Вони дарують радість, розвивають дитячу уяву та простими словами говорять про найважливіші речі у світі: красу, любов, сім’ю та силу мрій.

 

Solomia: “Малюки мають вчитися любити цей світ. Як кажуть, усі негаразди – він нестачі любові”.

 

Слухати проект “Дитяче Радіо”: http://solomia.info/ua/projects/radio4kids/

 

Solomia в часописі “Час і події”: “Так, у мій час діти слухали «Чунга-чанга», «Антошка» і безліч інших пісень, які заряджали, які були мотиваційними, веселими, цікавими. А сьогодні насправді дуже мало музикантів звертають увагу на дитячу пісню. А ті пісні, які є, не дуже високої якості. Це або переробки, або досить низької якості записи. Роботи досить одноманітні. І є тільки два диски, які є насправді цікавими і класними. Люди, вочевидь, дивилися у тому ж напрямку, що і я, намагаючись створити веселий, активний, яскравий диск для дитячого дозвілля. Перший диск – Марії Бурмаки, другий – Гайтани.
Для українських батьків дуже важливо чути українську мову. Знаю батьків, які не ставлять дитячі радянські пісні лише тому, що вони російськомовні. А дитина потребує якісної веселої музики.
У чому я бачила свою місію? У створенні україномовного продукту для дітей, який би за звучанням, за якістю був подібним до діснеївського”.

 

Андрій Буцько, аналітик:
Майже випадково натрапили на добірку Олени Карпенко “День народження “. Чудовий проект. До виходу цього альбому важко було знайти музику, яка б сподобалась дітям і водночас була б рідною Українською Мовою. Цього дуже не вистачало. Діти слухали диск допоки він реально не стерся. Сподіваюсь, що це не останній диск Олени і початок розвитку дитячої української пісні.

 

Анна Багряна, письменниця, поетеса:
Олена Карпенко (Solomia) – справжня фея-чарівниця. Бо вміє дарувати свято і дітям, і дорослим. Це той унікальний випадок, коли в одній людині гармонійно об’єдналося одразу кілька талантів. Олена – поетеса, композитор і співачка.
Дуже вишукана, мудра, вимоглива до себе. І надзвичайно світла. Через поетично-музичну творчість вона передає своє світло іншим людям. І в неї це чудово виходить!
Коли ми познайомилися, Олена подарувала мені свої книжки і диски, серед яких був альбом з піснями для дітей «День народження». Я дала його послухати своїй 6-річній племінниці, і та одразу ж почала радісно тацювати. Довий час диск із піснями Олени був її найулюбленішим. А тепер ці пісні слухає моя 2-річна донечка. І знову – море дитячої радості, позитиву.
Думаю, це саме те, що потрібно сучасним українським дітлахам – просто, красиво, весело, від щирого серця, при цьому створено й виконано на високому професійному рівні.
Дуже важливо, що Олена Карпенко не обмежує себе одним жанром, тематикою чи стилем, не орієнтується на конкретно визначену аудиторію. Її залюбки слухають і немовлята, і старші діти, і підлітки, і дорослі, і навіть дуже дорослі люди. Кожен знаходить у її творчості щось близьке для себе. Її поезія торкається найтонших струн людської душі, породжуючи шляхетні, теплі почуття. Її музика ніби переносить нас в якусь неземну реальність, підіймає над буденністю, очищає, додає мудрості. Її ніжний голос заворожує і дарує надію на те, що світ неодмінно стане добрішим.

 

Лілія Тєптяєва, художник: “Дитячий альбом Олени Карпенко мегапозитивний, заряджаючий енергією та яскравий. Це не лише професійно виконана робота, але, як виявилось, справді актуальний проект. Про це говорять батьки, вихователі в дитячих закладах та організатори дитячих заходів. Справді, пісні Олени надихають, навчають, тішать і розважають наших дітей, і це чудово”!

 

Юлія Потапенко, журналіст: “Диск «День народження» у нас лунав у режимі нон-стоп: моя чотирирічна доня знову й знову просила його увімкнути, а невдовзі вже наспівувала сама. А разом з нею й ми. “Нотки”, “Алфавіт”, “Сонячні зайчики”, “Кольоровий дощ”, “Гном Допомагайка”… Кожна з десяти пісень диску – немов… смачна цукерка, веселий малюнок, радісне свято – жива, рухлива, різнобарвна”.

 

Юлія Бережко-Камінська, журналіст: “Давно не доводилося слухати таких чудових пісень для дітей! Кожна – зі своїм характером, настроєм, музикою, яку діти підхоплюють і співають разом, небанальними віршами, які лягли в основу пісень. Прекрасне виконання – природно, професійно і невимушено! Діти відгукуються на ці пісні, залюбки прослуховують їх знову і знову, легко запам’ятовують. Серед пісенної творчості для дітей твори Олени Карпенко вирізняються своєю високою якістю, неповторністю і образністю. Їх треба поширювати і більше доносити до української дітвори. Переконана, що їх має знати кожна родина”!

 

Адреса: Літня сцена, ТВК Південний, вул. Щирецька, 36, м. Львів.

Детальна інформація: 068 100 14 32, in.bignames@gmail.com.

Світлина: з архіву Solomia

Джерело: Енциклопедія Щастяhttp://schastya.info/