Знай своє місце

Цінності, до яких звикла людина, прийнято захищати всіма емоційними шляхами, які називаються помилково логікою. Як тільки ви пропонуєте те, чого немає в записах мозку людини, вас намагаються повернути на ваше місце, апгрейднути вашу стару версію, знести оновлення.

Вам вже давно в різних взаємодіях встановили ваше місце. І це не тому, що люди погані. Це просто стало традицією встановлювати собі та іншим місця. Все, що відбувається довкола, це лише процес того, що стало нормою, збереглося в соціумі і практикується автоматично.

Тому з вами протягом життя веде боротьбу не те що людина, люди, а просто програма, яка у них встановилася давним давно, саме нею вони користуються, а перехід на інші програми – це окремий час і процеси. Тобто це навіть не можливо на рівні популяризації. Адже інформація має бути прийнята людиною, а не прослухана.

Залишається йти своїм шляхом, знаходити свій простір і своїх людей, або витрачати силу на зміни. Чим різкіші зміни, тим сильніший опір. Тому сподіватися на швидкі зміни – це вже ілюзія.

Кожна людина, яка нас знає, буде намагатися нас повернути колишнього, бо вона знає, як працювати з тою версією, які переваги та версія приносила. Звикати до нового – це затратно для мозку і щоразу перелаштовуватися – це надто складно.

Шлях людини – це вибір людини. Лише людина може приймати рішення про свої зміни. І так на кожному проміжку нашого життя ми взаємодіємо з людьми, продовжуємо стосунки, змінюємо їх чи залишаємо їх у минулому, бо вже не по дорозі.

Якщо людина ставатиме на місця, які пропонують інші щоденно, то може виникнути запаморочення, хронічний стрес, відчуття “зі мною щось не так”, відчуття “треба змінитися, полікуватися”, можна втратити відчуття себе, можна загубити свою силу волю, можна забути свої бажання, мрії, прагнення, улюблені справи, справи, що наповнюють.

Шлях людини – це вибір кожної миті і відстоювання своєї свободи на своє виняткове, унікальне життя.

Автор: Ірина Новоставська
Джерело: Енциклопедія Щастя